• Tegoroczni Absolwenci Szkoły Podstawowej nr 11 "Modrzejów" w Sosnowcu.
      • Drodzy Ósmoklasiści!
        Z okazji ukończenia nauki w szkole podstawowej życzymy Wam szczęścia, spełnienia marzeń, sukcesów i powodzenia w nowej szkole!
      • Nasi pierwszoklasiści
      • W dniu 15.06.2023 odbyła się GALA MISTRZÓW, na którą zostali zaproszeni laureaci konkursów z wszystkich sosnowieckich placówek oświatowych. Szkołę Podstawowa nr 11 "Modrzejów" w Sosnowcu reprezentowali Adam Siewiorek, Piotr Imieło i Mikołaj Kubacki. Całej trójce serdecznie gratulujemy!!!
      • 2023/2024

• krajowy

• Mikołaj Kubacki

• Laureat II miejsca