• Od 2 września zbieramy Talenciaki

• 23.08.2024
        • Od 2 września zbieramy Talenciaki

Nasza szkoła włączyła się w akcję Lidla: ,,Szkoły Pełne Talentów 3". Dzięki niej możemy pozyskać sprzęt sportowy, edukacyjny i elektroniczny dla naszej placówki.

Jak to zrobić? To banalnie proste

Podczas zakupów w Lidlu (min. za 50 PLN w tym jedno warzywo lub owoc) otrzymujemy specjalne kupony #Talenciaki.

Wystarczy je przekazać na rzecz naszej szkoły skanując kod QR lub wrzucić do oznakowanych pudełek, które czekają w przedszkolu lub na korytarzach szkoły.

Zebrane Talenciaki szkoła może wymienić na superpomoce dydaktyczne, które pomogą rozwijać talenty naszych uczniów.

Akcja wydawania Talenciaków trwa w Lidlu od 2 września do wyczerpania zapasów, lecz nie dłużej niż do 31 października br.

Więcej o akcji: https://www.lidl.pl/c/szkoly/s10012469

• WAKACJE!!!!

• 25.06.2024
        • Kochani, życzymy Wam niezapomnianych, porywających, kolorowych, a przede wszystkim bezpiecznych wakacji!

Pamiętajcie o sobie i swoim bezpieczeństwie, bo ono zagwarantuje Wam dobrą zabawę i spokojny umysł.

Kolekcjonujcie wspomnienia każdego dnia, ładujcie akumulatory, by za ponad dwa miesiące wrócić do swojej ulubionej szkoły szczęśliwi, zdrowi oraz żądni wiedzy.

Do zobaczenia!

• Klasy 5,6 i 8 w PSP w Rudzie Śląskiej

• 25.06.2024
        • 18.06.2024r. odbyła się wycieczka edukacyjna klas 5,6 i 8 do Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Rudzie Śląskiej. Funkcjonariusze przedstawili w multimedialnej formie spektra zagrożeń w różnych sytuacjach i miejscach - co pozwoli na większe zachowanie bezpieczeństwa uczniów w WAKACJE - i nie tylko Dodatkowo uczniowie dowiedzieli się w jaki sposób udziela się pierwszej pomocy.

Ponadto uczniowie mogli zobaczyć samochody pożarnicze wraz z wyposażeniem, dowiedzieć się czym zajmują się strażacy podczas akcji ratowniczych oraz zadawać pytania.

Na koniec wycieczki uczniowie byli świadkami wyjazdu strażaków do akcji ratowniczej

• "Dzieciom pomagamy, bo dobre serduszka mamy"

• 25.06.2024
        • Zakończyliśmy akcje pt. "Dzieciom pomagamy, bo dobre serduszka mamy" na rzecz podopiecznych Placówki Opiekuńczo-Wychowawczej w Sosnowcu zorganizowanej przez Szkołę Podstawową nr 11 "Modrzejów" w Sosnowcu.

Dziękujemy za wsparcie rodzicom Uczniów SP11 "Modrzejów" dobre_miejsce_katowice blach-dach Beata i Mariusz Plesińscy firma Wirplast Watermelon P. Łukasz Reńcza Klub Kibica MKS Dąbrowa Górnicza Firma Fakro FM Logistic Raf-Bud Blachotrapez i wszystkim zaangażowanym w akcję

• Przedszkolaki w "Zaczarowanym Lesie”

• 25.06.2024
        • Przedszkolaki z Przedszkola "Pajacyk" w Sosnowcu wybrały się na wycieczkę wraz z rodzicami do „Zaczarowanego Lasu” w Piaskach. Wycieczka udała się wspaniale, bo dopisywał: humor, dobra pogoda i apetyt. Na dowód tego obejrzyjcie zdjęcia

• "Dzieciom pomagamy, bo dobre serduszka mamy"

• 25.06.2024
        • Szkoła Podstawowa nr 11 "Modrzejów" w Sosnowcu zorganizowała akcję pt. "Dzieciom pomagamy, bo dobre serduszka mamy" na rzecz podopiecznych Placówki Opiekuńczo-Wychowawczej w Sosnowcu. Akcję wsparli Ewa Dzieża-Sowa, Michał Wcisło, Jakub Ćmachowski, Jakub Mermel, dobre_miejsce_katowice za co serdecznie dziękujemy

• "Czy dzieci są bezpieczne w sieci?"

• 25.06.2024
        • Klasy 1-3 uczestniczyły wczoraj w zajęciach profilaktycznych "Czy dzieci są bezpieczne w sieci?" oraz w projekcji filmu pt. " Co w trawie piszczy" w GO-Kino w Mysłowicach.

• 2023/2024

• krajowy

• Laureat II miejsca
          • Ogólnopolski konkurs Matematyczno-Informatyczny Instalogik · krajowy · 2023/2024